Modele AI do wideo
40 modeli · od 53 kredytów
W skrócie
- Modele
- 40
- Najtańszy
- Wan 2.2 Animate · 53 kredyty
- Najnowszy
- Kling 4.0 · 16 października 2026
- Twórcy
- MiniMax, ByteDance, Kuaishou, Vidu, Alibaba, Lightricks, Black Forest Labs, Tencent
Modele
MiniMax H3MiniMax · WideoWyraziste klipy z dźwiękiem, do 2KOd 185 kredytów za klip 5-sekundowy
TopSeedance 2.5ByteDance · WideoNajnowszy model ByteDance: 30-sekundowe klipy z natywnym dźwiękiemOd 369 kredytów za klip 5-sekundowy
TopKling 3.0Kuaishou · WideoKlipy 4K, montaż wielu ujęć i kontrola ruchuOd 336 kredytów za klip 5-sekundowy
NowośćVidu Q4 PreviewVidu · WideoKlipy do 4K z dźwiękiem i mówionymi dialogamiOd 225 kredytów za klip 5-sekundowy
TopWan 3.0Alibaba · WideoKlipy do 30 sekund ze zsynchronizowanym dźwiękiemOd 225 kredytów za klip 5-sekundowy
Kling O3Kuaishou · WideoUjednolicony model Kling: tworzenie, animacja, referencje i edycja do 4KOd 336 kredytów za klip 5-sekundowy- NowośćKling 4.0Kuaishou · WideoKlipy do 30 sekund w 1080p z klatkami kluczowymi; w godzinach szczytu możliwa kolejkaOd 1080 kredytów za klip 5-sekundowy
MiniMax H3 Singularity LoRAMiniMax · WideoWideo H3 dostrojone przez społeczność, wczytuje twoje LoRAOd 300 kredytów za klip 5-sekundowy
MiniMax H3 MaxMiniMax · WideoSzybkie klipy z tłem dźwiękowym, efektami i muzykąOd 250 kredytów za klip 5-sekundowy
LTX 2.5Lightricks · WideoDługie, 20-sekundowe ujęcia do 4K ze ścieżką dźwiękowąOd 450 kredytów za klip 5-sekundowy
Wan 3.0 PrimeAlibaba · WideoSzybszy Wan 3.0, do 30 sekund z dźwiękiemOd 306 kredytów za klip 5-sekundowy
Wan 3.0 Pro PrimeAlibaba · WideoSzybszy Wan 3.0 Pro z obrazem 2K i 4KOd 1170 kredytów za klip 5-sekundowy
Wan 3.0 ProAlibaba · WideoWan 3.0 w 1080p, 2K lub 4K, do 30 sekundOd 720 kredytów za klip 5-sekundowy
FLUX 3Black Forest Labs · WideoWideo ze zsynchronizowanym dźwiękiem i szybkim trybem szkicuOd 300 kredytów za klip 5-sekundowy
MiniMax H3 LoRAMiniMax · WideoWideo MiniMax H3 z dźwiękiem i maksymalnie trzema twoimi LoRAOd 250 kredytów za klip 5-sekundowy
HappyHorse 1.1Alibaba · WideoKlipy 1080p z dźwiękiem w dziewięciu proporcjachOd 700 kredytów za klip 5-sekundowy
Kling 3.0 TurboKuaishou · WideoSzybszy Kling 3.0 z dźwiękiem w każdym klipieOd 560 kredytów za klip 5-sekundowy
Seedance 2.0 MiniByteDance · WideoLekki Seedance do szybkich szkiców 720p z dźwiękiemOd 55 kredytów za klip 5-sekundowy
LTX-2.3 LoRALightricks · WideoKlipy LTX-2.3 z dźwiękiem stereo i twoimi LoRAOd 120 kredytów za klip 5-sekundowy
Seedance 2.0ByteDance · WideoFilmowe klipy do 4K z natywnym dźwiękiemOd 216 kredytów za klip 5-sekundowy
Seedance 2.0 FastByteDance · WideoSzybszy Seedance 2.0 z dźwiękiem w 720pOd 113 kredytów za klip 5-sekundowy- Vidu Q3 TurboVidu · WideoSzybka animacja obrazu z dźwiękiem, do 16 sekundOd 210 kredytów za klip 5-sekundowy
Vidu Q3Vidu · WideoAnimuje kadr nawet do 16 sekund w 1080pOd 350 kredytów za klip 5-sekundowy
LTX-2 19BLightricks · Wideo20-sekundowe klipy z głosami, muzyką i efektamiOd 72 kredytów za klip 5-sekundowy
LTX-2 19B LoRALightricks · WideoKlipy LTX-2 z dźwiękiem i twoimi stylami LoRAOd 90 kredytów za klip 5-sekundowy
Seedance 1.5 ProByteDance · WideoKlipy z natywnym dźwiękiem i opcjonalnie nieruchomą kamerąOd 56 kredytów za klip 5-sekundowy
Wan 2.6 FlashAlibaba · WideoSzybkie klipy z wielu ujęć z jednego obrazuOd 113 kredytów za klip 5-sekundowy
Wan 2.6Alibaba · WideoSekwencje z wielu ujęć z dźwiękiem, do 1080pOd 325 kredytów za klip 5-sekundowy
Kling 2.6Kuaishou · WideoKlipy 1080p z opcjonalnym dźwiękiem i kontrolą ruchuOd 345 kredytów za klip 5-sekundowy
HunyuanVideo 1.5Tencent · WideoOtwarty model wideo Tencent do krótkich klipów 5–8 sekundOd 120 kredytów za klip 5-sekundowy
Wan 2.5Alibaba · WideoKlipy 1080p z dźwiękiem, które mogą podążać za twoim audioOd 225 kredytów za klip 5-sekundowy
Wan 2.2 AnimateAlibaba · WideoPorusza zdjęciem postaci według wideo referencyjnegoOd 53 kredytów za sekundę wideo
Kling 2.5 TurboKuaishou · WideoKlipy 1080p ze ścieżką dźwiękową w każdym ujęciuOd 280 kredytów za klip 5-sekundowy
Wan 2.2 LoRAAlibaba · WideoWideo Wan 2.2 z twoimi LoRA na dowolnym z przebiegów eksperckichOd 120 kredytów za klip 5-sekundowy
Wan 2.2Alibaba · WideoProste pięciosekundowe klipy w 480p lub 720pOd 240 kredytów za generację
Wan 2.2 5B LoRAAlibaba · WideoLekkie klipy Wan 2.2 w 720p, wczytują twoje LoRAOd 120 kredytów za generację
Kling 2.1 MasterKuaishou · WideoNieme klipy 1080p z precyzyjną kontrolą promptuOd 1080 kredytów za klip 5-sekundowy
Kling 2.1Kuaishou · WideoAnimuje kadr w 720p lub 1080p, z opcjonalną klatką końcowąOd 175 kredytów za klip 5-sekundowy
Wan 2.1 LoRAAlibaba · WideoWideo i edycja Wan 2.1 z twoimi LoRA, łącznie z ruchem kameryOd 240 kredytów za generację- MiniMax H3 360 OrbitMiniMax · WideoPełny obrót kamery o 360° wokół obiektu z jednego zdjęciaOd 250 kredytów za klip 5-sekundowy
Szybkie odpowiedzi
Który najtaniej wypróbować?
Wan 2.2 Animate, od 53 kredytów za jedno uruchomienie.
Który jest najnowszy?
Kling 4.0, wydany 16 października 2026.
Od którego zacząć?
Zacznij od MiniMax H3, najczęściej używanego tutaj. Wyraziste klipy z dźwiękiem, do 2K

